




Servantskap Macro DesignCrown Plain Light 70Bredde 450 mm, Antracitgrå, Push Open
7 982 kr8 869 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Antrasittgrå
Bredde
Håndtak

Crown Plain Light 70
Bredde 450 mm, Antracitgrå, Push Open7 982 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskap Macro Design Crown er et svenskprodusert møbel med en slett skuffefront. Servantskapet leveres med servant Light 70, som er laget av porselen og er romslig med en dybde på 70 mm. Kommoden har to mykstengende og romslige skuffer.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSK4535APOL |
| Serie | Crown |
| Farge | Antrasittgrå |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 545 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Servant | Enkel |
| Materiale Servant | Porselen |
| Farge Servant | Hvit |
| Plassering Servant | Senter |
| Belysning | Nei |
| Luke | Nei |
| Håndtak | Push Open |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Servantskap |
| Materiale | Fuktresistent tre |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Front | Slett |
| Vannlås | Nei |
| Skuff | Ja |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| RSK-nr | 8913271 |
| EAN-nr | 7332512128143 |





