




Servantskap Macro DesignCrown Ramlucka Light 70Bredde 450 mm, Antracitgrå, Avrundet kant
8 041 kr8 934 kr
Spar 10 %
Kampanje
11h igjen!
Farge: Antrasittgrå
Bredde
Kant

Crown Ramlucka Light 70
Bredde 450 mm, Antracitgrå, Avrundet kant8 041 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskap Macro Design Crown er et svenskprodusert møbel med rammedør, der du kan velge mellom rett eller rundet kant. Servantskapet leveres med servant Light 70, som er laget av porselen og er romslig med en dybde på 70 mm. Kommoden har to mykstengende og romslige skuffer.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSK4535ASL |
| Serie | Crown |
| Farge | Antrasittgrå |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 545 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Servant | Enkel |
| Materiale Servant | Porselen |
| Farge Servant | Hvit |
| Plassering Servant | Senter |
| Belysning | Nei |
| Luke | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Servantskap |
| Kant | Rund |
| Materiale | Fuktresistent tre |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Front | Ramme |
| Vannlås | Nei |
| Skuff | Ja |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| RSK-nr | 8913179 |
| EAN-nr | 7332512127382 |





