


Servantskap Macro DesignHeart med DørBredde 600 mm, Sort Eikfinér
6 719 kr7 465 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Svart Eikfinér

Heart med Dør
Bredde 600 mm, Sort Eikfinér6 719 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskapet Macro Design Heart er et klassisk servantskap med en elegant bueformet front. Skapet leveres med en høykvalitets porselensvask behandlet med en ekstra glansfinish som forsegler porene i overflaten for høyeste kvalitet og holdbarhet.
I den øvre skuffen medfølger luksuriøs skuffinnredning. Skuffen er forberedt for enkel installasjon av et strømuttak i ettertid. Eksklusive håndtak i krom følger med.
Serien Heart er gjenkjennelig med sine klassisk myke, avrundede former som setter tonen for dagen. Det myke formspråket går som en rød tråd gjennom hele møbelserien.
MERK! Vaskeservantblander er ikke inkludert, kan velges som tilvalg!
Serien Heart er gjenkjennelig med sine klassisk myke, avrundede former som setter tonen for dagen. Det myke formspråket går som en rød tråd gjennom hele møbelserien.
MERK! Vaskeservantblander er ikke inkludert, kan velges som tilvalg!
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FHK45SLUH70 |
| Serie | Heart |
| Farge | Svart Eikfinér |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Design | Plain |
| Dybde | 425 mm |
| Servant | Enkel |
| Materiale Servant | Porselen |
| Farge Servant | Hvit |
| Belysning | Nei |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Ja |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Servantskap |
| Skuff | Nei |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Vannlås | Nei |
| RSK-nr | 8914251 |
| EAN-nr | 7332512199860 |


