


Servantskap Macro DesignHeart med SkuffBredde 800 mm, Sort Eikfinér
12 510 kr13 900 kr
Spar 10 %
Kampanje
Farge: Svart Eikfinér
Bredde

Heart med Skuff
Bredde 800 mm, Sort Eikfinér12 510 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskapet Macro Design Heart er et klassisk servantskap med en elegant buet front. Skapet leveres med en høykvalitets servant i porselen behandlet med en ekstra glanset overflatefinish som sørger for at porene i overflaten er forseglet for høyeste kvalitet og holdbarhet.
Den øverste skuffen kommer med luksuriøs skuffinnredning. Skuffen er forberedt for å enkelt kunne installere en stikkontakt i etterkant. Eksklusive håndtak i krom følger med.
Serien Heart er gjenkjennelig med sine klassisk myke, avrundede former som setter tonen for dagen. Det myke formspråket går som en rød tråd gjennom hele møbelserien.
OBS! Vaskeservantblander er ikke inkludert, kan velges som tillegg!
Serien Heart er gjenkjennelig med sine klassisk myke, avrundede former som setter tonen for dagen. Det myke formspråket går som en rød tråd gjennom hele møbelserien.
OBS! Vaskeservantblander er ikke inkludert, kan velges som tillegg!
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FHK80SPH70 |
| Serie | Heart |
| Farge | Svart Eikfinér |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 600 mm |
| Design | Plain |
| Dybde | 500 mm |
| Servant | Enkel |
| Materiale Servant | Porselen |
| Farge Servant | Hvit |
| Belysning | Nei |
| Luke | Nei |
| Håndtak | Ja |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Servantskap |
| Hull til Blandebatteri | Ja |
| Vannlås | Nei |
| Skuff | Ja |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| RSK-nr | 8914256 |
| EAN-nr | 7332512199914 |


