
Servantskap SvedbergsIntroSand, 450 mm, 2 dører
2 918 kr3 890 kr
Spar 25 %
Kampanje
13h igjen!
Farge: Sand
Bredde

Intro
Sand, 450 mm, 2 dører2 918 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Servantskap i metall.
Servantskap Svedbergs Intro er et baderomsmøbel i metallplate som tåler fuktighet ekstra godt. Ren og minimalistisk stil. Perfekt for de mindre baderommene. Velg mellom dør eller skuff med et dekorativt hullgrep.. Servant, vannlås, bunenventil og blander medfølger ikke, men kan velges som tilvalg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 294345 |
| Serie | Intro |
| Farge | Sand |
| Bredde | 450 mm |
| Høyde | 500 mm |
| Design | 2 dører |
| Dybde | 350 mm |
| Servant | Nei |
| Plassering Servant | Sentrert |
| Belysning | Nei |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Ja, Integrert |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Servantskap |
| Bunnventil | Nei |
| Materiale | Plate |
| Topplate | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8908687 |
| EAN-nr | 7323100287076 |
| Nobb | 57309605 |


