


Sidemodul HafaShape 300Grå, Myktlukkende
2 782 kr3 477 kr
Spar 20 %
Kampanje
1h igjen!
Farge
Design

Shape 300
Grå, Myktlukkende2 782 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Sidemodul Hafa Shape 300 er et tilleggskomponent for ditt servantskap for å gi ytterligere bredde eller for en skreddersydd løsning. Inni skapet finnes en flyttbar hylle og skapet leveres uten topplate. Skapet er produsert i fuktbestandig sponplate med en front i fuktbestandig MDF. Du henger enkelt opp skapet ditt med justerbare opphengsbeslag med veggskinne.
Varemerke
Beskrivelse
Sidemodul Hafa Shape 300 er et tilleggskomponent for ditt servantskap for å gi ytterligere bredde eller for en skreddersydd løsning. Inni skapet finnes en flyttbar hylle og skapet leveres uten topplate. Skapet er produsert i fuktbestandig sponplate med en front i fuktbestandig MDF. Du henger enkelt opp skapet ditt med justerbare opphengsbeslag med veggskinne.
Dette skapet har en myktlukkende dør, kompletter med håndtak.
En liten men viktig detalj
Et ordentlig fint baderom skal gi følelsen av kvalitet og trygghet. Hafas produkter er laget av materialer og inngående komponenter av høyeste kvalitet, derfor gir Hafa deg alltid 5 års garanti på alle sine baderomsprodukter. Les mer
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1390306 |
| Belysning | Nei |
| Serie | Shape |
| Farge | Grå |
| Design | Myktlukkende |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 535 mm |
| Overflate | Matt |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Sideskap | Ja |
| Strømuttak | Nei |
| Stil | Moderne |
| Type | Sidemodul |
| Dybde | 453 mm |
| Mykstengende | Ja |
| Garanti | 25 år |
| Materiale | MDF |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8907539 |
| EAN-nr | 7330027109886 |
| Nobb | 54474484 |
