Beskrivelse
Speilskap Bathlife Glänsa er et praktisk og luksuriøst speilskap med integrert LED-belysning øverst og nederst, det har også et strømuttak.
Dette produktet har blitt utviklet i Sverige av Bathlife of Sweden. Det betyr at disse produktene har blitt produsert med etikk og miljø i tankene. Vårt mål er å leverere et rimelig, kvalitativt produkt du kan stole på og nyte i lang tid, som kvalitetssikres med europeisk standard.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 401053666 |
| Serie | Glänsa |
| Farge | Vit |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 230 mm |
| Overflate | Högblank |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Spegelskåp |
| Effekt/prestering | 15 W |
| Antall Dører | 2 st |
| Spenning | 230 V |
| Energieffektivitet | F |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 4300 K |
| Materiale | MDF |
| Dimbar | Nei |
| Mykstengende | Ja |
| EAN-nr | 7330027153155 |












