



Speilskap FOSSBADB120 D12 med Lystopp 60 + 60Ask
12 896 kr17 195 kr
Spar 25 %
Kampanje
13h igjen!
Farge: Ask

B120 D12 med Lystopp 60 + 60
Ask12 896 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speilskapet består av to bredde 60 speildører og inkluderer lystopp med innfelt LEDlys med overlys,underlys, multiboks med spott og stikk og to glasshyller. Lyset i skapet slås på når døren åpnes. Speildørene er myktlukkende med to-sidig speilflate.
Møbelserie
Speilskap i 12cm dybde med lystopp dybde 16cm. Lystoppen har innfelt LEDlys og leveres i målene 60-150 cm. Skapet er tilgjengelig i flere farger som matcher våre øvrige serier.
Speilskap i 12cm dybde med lystopp dybde 16cm. Lystoppen har innfelt LEDlys og leveres i målene 60-150 cm. Skapet er tilgjengelig i flere farger som matcher våre øvrige serier.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 9120270544 |
| Serie | Speilskap |
| Farge | Ask |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 820 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Belysning | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Ja |
| Vekt | 23 kg |
| Type | Speilskap |
| Mykstengende | Ja |
| Veggmontert | Ja |
| Energieffektivitet | A |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7070642024330 |


