
Velg Farge
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Speilskap med tosidige speildører i fløyelsmatt finish i hvitt og svart. Speilskapet monteres enkelt opp på skinnen på veggen, noe som gjør det enkelt å installere for en person. Justerbare opphengsbeslag.
Rengjøring
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå rengjøringsmidler som inneholder slipemidler. Skitt og kalkavleiringer kan fjernes med eddik eller en svak syreløsning, la den virke en kort stund og skyll deretter grundig med vann.
For å rengjøre produktet, tørk av med en myk, ren klut etter bruk. Såpevann eller et flytende rengjøringsmiddel kan brukes, men unngå rengjøringsmidler som inneholder slipemidler. Skitt og kalkavleiringer kan fjernes med eddik eller en svak syreløsning, la den virke en kort stund og skyll deretter grundig med vann.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Serie | Go |
| Farge | Hvit, Sort |
| Bredde | 450, 600, 800, 1000 mm |
| Høyde | 650 mm |
| Dybde | 141 mm |
| Belysning | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Speilskap |
| Garanti | 25 år |
