
Speilskap Linn BadHilde med LED Overlys og Stikkontakt1200 mm
8 792 kr10 990 kr
Spar 20 %
Kampanje
Bredde

Hilde med LED Overlys og Stikkontakt
1200 mm8 792 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Hilde speilskap med LED overlys og stikkontakt finnes i 60, 80, 100 og 120 cm.
Hilde speilskap med overlys leveres med innebygd stikkontakt, og LED lys i toppen. Speilskap er perfekt for ekstra oppbevaring på badet.
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 21112 |
| Serie | Hilde |
| Farge | Hvit Matt |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 840 mm |
| Dybde | 180 mm |
| Belysning | LED |
| IP-Klasse | IP44 |
| Stil | Moderne |
| Vekt | 37,5 kg |
| Type | Speilskap |
| Materiale | MDF/Glass |
| EAN-nr | 7028020015081 |
| Nobb | 60750282 |
