
Speilskap Linn BadVikja 120 cmEik
15 648 kr19 560 kr
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Eik

Vikja 120 cm
Eik15 648 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vikja speilskap med integrert belysning frå Linn Bad.
VIKJA speilskap her eit reint og fint design utan synleg topp / botn. Lys i sidene som også lyser inn i skapet, og underlys ned mot servant.
Innvendig stikkontakt og flyttbare hyller i herda glas.
Innvendig stikkontakt og flyttbare hyller i herda glas.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 22812 |
| Serie | Vikja |
| Farge | Eik |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 795 mm |
| Dybde | 155 mm |
| Belysning | Ja |
| Strømuttak | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Speilskap |
| Materiale | Glass/Eikefiner |
| Dimbar | Nei |
| Energieffektivitet | E |
| Lystemperatur | 3000 K |
| EAN-nr | 7028020187207 |
| Nobb | 60750314 |

