
Speilskap Macro DesignCrown med Innfelt LED-belysningBredde: 600 mm, Antracitgrå, Doble dører
8 609 kr
Farge: Antrasittgrå
Bredde
Beskrivelse
Speilskap Macro Design Crown med innfelt belysning er et stilrent speilskap med belysning og stikkontakt.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FCS60ABIF |
| Serie | Crown |
| Farge | Antrasittgrå |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Strømuttak | Ja |
| IP-Klasse | IP44 |
| Type | Speilskap |
| Materiale | Speilglass/Fuktresistent tre |
| Effekt | 5 W |
| Energieffektivitet | F |
| Hengsling | Doble dører |
| Spenning | 230 V |
| Dimbar | Ja |
| Lystemperatur | 2600-6400 K |
| RSK-nr | 8948787 |
| EAN-nr | 7332512199372 |






