Beskrivelse
Dalby speilskap med heldekkende speilglass på innsiden og utsiden. Speilskapet har to flyttbare glasshyller og finnes i breddene 40, 55 og 60 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 26040 |
| Serie | Dalby |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 670 mm |
| Design | Enkel |
| Dybde | 130 mm |
| Belysning | Nei |
| Luke | 1 |
| Håndtak | Ja |
| Strømuttak | Nei |
| Produkttype | Speilskap |
| Materiale | Sponskive |
| Antall Dører | 1 st |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8948850 |
| EAN-nr | 7323100320223 |

