


Speilskap SvedbergsIntro med BelysningHvit, 550 mm
8 390 kr
Beskrivelse
Speilskap Svedbergs Intro med Belysning er et skap av metall med LED-belysning og strømuttak. Finnes i flere farger og bredder.
Lysstyrke: 690 lm.
Topptestet
Produkter med merket «Topptestet» har fått høye resultater i tester utført av uavhengige svenske og europeiske testorganisasjoner som f.eks. Dinside, Testfakta og Klikk.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 295057 |
| Serie | Intro |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 550 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Belysning | Ja, LED |
| Luke | 0 |
| Strømuttak | Ja |
| IP-Klasse | IP21 |
| Type | Speilskap |
| Materiale | Plate |
| Effekt/prestering | 10 W |
| Effekt | 10 W |
| Spenning | 230 V |
| Skuff | Nei |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Lystemperatur | 3400 K |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Dimbar | Nei |
| Topptestet | Ja |
| RSK-nr | 8948490 |
| EAN-nr | 7323100287304 |
| Nobb | 57309840 |



