


Benkeplate FOSSBADArga X-GlossBredde: 910 mm
12 246 kr
Bredde

Arga X-Gloss
Bredde: 910 mm12 246 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Lekker glossy benkeplate i behagelige toner i Dekton. Leveres uten hull slik at du selv kan bestemme hvor blandebatteriet skal plasseres. Benkeplaten kan også benyttes til vegghengt blandebatteri.
Dekton benkeplate fra kvalitetsleverandøren Cosentino tilpasset Fossbad baderomsmøbler. Arga Stonika X-Gloss er inspirert av Taj Mahal-kvartsitt, og gir inntrykk av luksus med naturlig stein og egenskapene til Stonika. Den dramatiske strukturen styrkes av brun-gylne årer på en elegant krembakgrunn. Materialet får dybde og berikes med en hyperrealistisk grafikk i kombinasjon med blendende glans. Dekton er en ekstrem hard og kompakt steintype som gjør at overflaten har stor motstandsdyktighet mot riper og flekker.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55900 |
| Farge | Arga X-Gloss |
| Bredde | 910 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 18 kg |
| Produkttype | Benkeplater |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Dekton |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 7070642022695 |
