


Benkeplate FOSSBADBeigeBredde: 1610 mm
1 711 kr
Bredde

Beige
Bredde: 1610 mm1 711 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse. Gir 5mm utstikk på sidene.
Til våre møbelserier tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 30 til 180cm. Velg bredde og dybde tilpasset ditt behov. Lengder inntil 245 cm kan leveres som bestillingsvare. Benkeplaten passer til Variant46 og New Block servantskap og kommoder.
Utførelse
Leveres i samme farger og dybder tilpasset Fossbad-møbler. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Utførelse
Leveres i samme farger og dybder tilpasset Fossbad-møbler. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55227 |
| Farge | Beige |
| Bredde | 1610 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 9 kg |
| Produkttype | Benkeplater |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Melamin |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 7070642024514 |
