


Benkeplate FOSSBADBeigeBredde: 1810 mm
2 006 kr
Bredde

Beige
Bredde: 1810 mm2 006 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse. Gir 5mm utstikk på sidene.
Møbelserie
Til New Block møbelserie tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 60 cm og inntil 241 cm med 45,5 cm dybde. Velg mål tilpasset ditt behov. Benkeplaten er tilpasset servantskap og kommoder i våre møbelserier New Block og Variant46.
Utførelse
Leveres i samme farger og dybder som møblene i 16 mm tykkelse. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Til New Block møbelserie tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 60 cm og inntil 241 cm med 45,5 cm dybde. Velg mål tilpasset ditt behov. Benkeplaten er tilpasset servantskap og kommoder i våre møbelserier New Block og Variant46.
Utførelse
Leveres i samme farger og dybder som møblene i 16 mm tykkelse. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55228 |
| Farge | Beige |
| Bredde | 1810 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 8 kg |
| Produkttype | Benkeplater |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Melamin |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 7070642024521 |
