


Benkeplate FOSSBADEik StrukturBredde: 1610 mm
1 283 kr1 711 kr
Spar 25 %
Kampanje
53h igjen!
Bredde

Eik Struktur
Bredde: 1610 mm1 283 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse. Gir 5mm utstikk på sidene.
Møbelserie
Til våre møbelserier tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 30 til 180cm. Velg bredde og dybde tilpasset ditt behov. Lengder inntil 245 cm kan leveres som bestillingsvare. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.UtførelseEik struktur gir et varmt og rolig uttrykk på ditt baderom.
Til våre møbelserier tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 30 til 180cm. Velg bredde og dybde tilpasset ditt behov. Lengder inntil 245 cm kan leveres som bestillingsvare. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.UtførelseEik struktur gir et varmt og rolig uttrykk på ditt baderom.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55724 |
| Farge | Eik Struktur |
| Bredde | 1610 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 9 kg |
| Type | Benkeplater |
| Veggmontert | Nei |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Melamin |
| Dybde | 455 mm |
| EAN-nr | 7070642007234 |
