
Benkeplate FOSSBADKelyaBredde: 1210 mm
12 423 kr
Bredde

Kelya
Bredde: 1210 mm12 423 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Mørk og maskulin benkeplate i dekton som er lett å få til. Leveres uten hull slik at du selv kan bestemme hvor blandebatteriet skal plasseres. Benkeplaten kan også benyttes til vegghengt blandebatteri.
Dekton er en ekstrem hard og kompakt steintype som gjør at overflaten har stor motstandsdyktighet mot riper og flekker.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55914 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 1210 mm |
| Høyde | 12 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Håndtak | Nei |
| Blandebatteri | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 18 kg |
| Produkttype | Benkeplater |
| Hull til Blandebatteri | Nei |
| Materiale | Dekton |
| Veggmontert | Nei |
| EAN-nr | 7070642022831 |
