


Benkeplate FOSSBADValnøtt, B: 810 mm
1 101 kr
Farge: Valnøtt
Bredde

Benkeplate FOSSBAD
Valnøtt, B: 810 mm1 101 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse.
Til Innovent møbelserie tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 60 cm med 45,5 cm dybde. Velg mål tilpasset ditt behov. Benkeplaten er tilpasset Innovent servantskap, men kan også benyttes til Fossbad baderomsserie Variant46. Leveres i samme farger og dybder som møblene i 16 mm tykkelse. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55864 |
| Serie | Innovent |
| Farge | Valnøtt |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Vekt | 3,5 kg |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7070642008651 |



