


Benkeplate FOSSBADHvit, B: 1210 mm
1 050 kr1 400 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Hvit
Bredde

Benkeplate FOSSBAD
Hvit, B: 1210 mm1 050 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse.
Til Innovent møbelserie tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 60 cm med 45,5 cm dybde. Velg mål tilpasset ditt behov. Benkeplaten er tilpasset Innovent servantskap, men kan også benyttes til Fossbad baderomsserie Variant46. Leveres i samme farger og dybder som møblene i 16 mm tykkelse. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55858 |
| Serie | Innovent |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 1210 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Vekt | 6 kg |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7070642008477 |



