


Benkeplate FOSSBADHvit, B: 1610 mm
1 711 kr
Farge: Hvit
Bredde

Benkeplate FOSSBAD
Hvit, B: 1610 mm1 711 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Benkeplate i 16mm tykkelse.
Til Innovent møbelserie tilbys benkeplater tilpasset møbler med bredde fra 60 cm med 45,5 cm dybde. Velg mål tilpasset ditt behov. Benkeplaten er tilpasset Innovent servantskap, men kan også benyttes til Fossbad baderomsserie Variant46. Leveres i samme farger og dybder som møblene i 16 mm tykkelse. Bredder over 30cm leveres med 1-5mm utstikk på begge sider.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 55867 |
| Serie | Innovent |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 1610 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 455 mm |
| Vekt | 6,5 kg |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7070642018865 |



