
Benkeplate SvedbergsHelixBxD cm: 80x45
6 824 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Benkeplate i Silistone. Motstandsdyktig, vakker, laget av 94% naturlig kvarts.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19313 |
| Farge | Marmor |
| Bredde | 800 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 450 mm |
| Plassering Servant | Sentrert |
| Produkttype | Benkeplate |
| RSK-nr | 8933108 |
| EAN-nr | 7323100147097 |
| Nobb | 51605203 |

