



Benkeplate SvedbergsKvarts
20% på Svedbergs prisliste
fra2 312 kr
Velg Design
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Benkeplate Svedbergs Kvarts er en benkeplate i slitesterkt laminat som gir en varm og innbydende fargetone med sin grå og sandfargede bakgrunn. Kvarts er benkeplaten som passer til alt. For ovenpåliggende servanter. Benkeplatene leveres med overheng.
OBS! Dette er bare en benkeplate. Servantskap, blandebatteri og servant kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Serie | Kvarts |
| Bredde | 610, 810, 1010, 1210, 1600 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Design | Høyre, Sentrert, Venstre |
| Dybde | 460 mm |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Laminat |

