













Benkeplate SvedbergsKvartsB: 810 mm, Sentrert
20% på Svedbergs prisliste
3 090 kr
Bredde
Design

Kvarts
B: 810 mm, Sentrert3 090 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Benkeplate Svedbergs Kvarts er en benkeplate i slitesterkt laminat som gir en varm og innbydende fargetone med sin grå og sandfargede bakgrunn. Kvarts er benkeplaten som passer til alt. For ovenpåliggende servanter. Benkeplatene leveres med overheng.
OBS! Dette er bare en benkeplate. Servantskap, blandebatteri og servant kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20802 |
| Serie | Kvarts |
| Bredde | 810 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Design | Sentrert |
| Dybde | 460 mm |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Laminat |
| RSK-nr | 8933833 |
| EAN-nr | 7323100360014 |
| Nobb | 60143347 |

