







Benkeplate SvedbergsKvartsB: 1010 mm, Sentrert
20% på Svedbergs prisliste
3 390 kr
Bredde
Design

Kvarts
B: 1010 mm, Sentrert3 390 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Benkeplate Svedbergs Kvarts er en benkeplate i slitesterkt laminat som gir en varm og innbydende fargetone med sin grå og sandfargede bakgrunn. Kvarts er benkeplaten som passer til alt. For ovenpåliggende servanter. Benkeplatene leveres med overheng.
OBS! Dette er bare en benkeplate. Servantskap, blandebatteri og servant kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21012 |
| Serie | Kvarts |
| Bredde | 1010 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Design | Sentrert |
| Dybde | 460 mm |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Laminat |
| RSK-nr | 8933836 |
| EAN-nr | 7323100360045 |
| Nobb | 60143338 |

