





Benkeplate SvedbergsSkiffer DobbelB: 1210 mm, Dobbel
15% MED KODE: VÅR15%
3 690 kr
Bredde

Skiffer Dobbel
B: 1210 mm, Dobbel3 690 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Benkeplate Svedbergs Skiffer er en benkeplate i slitesterkt laminat for ovenpåliggende servanter. Skiffer har en mørk og intens farge. Benkeplatene leveres med overheng.
Anbefales å kombinere med matte overflater og tre-mønstre for et eksklusivt inntrykk..
OBS! Dette er bare en benkeplate. Servantskap, blandebatteri og servant kjøpes separat.
OBS! Dette er bare en benkeplate. Servantskap, blandebatteri og servant kjøpes separat.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21201-D |
| Serie | Skiffer |
| Bredde | 1210 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Design | Dobbel |
| Dybde | 460 mm |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Laminat |
| RSK-nr | 8933841 |
| EAN-nr | 7323100360090 |
| Nobb | 60143353 |

