
Benkeplate WesterbergsAfton/Gryning
fra2 372 kr
Velg Farge
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr

Benkeplate i matt grå Silestone eller massiv eik. Silestone er et vakkert og motstandsdyktig material av naturlig kvarts. Eikeplaten i helstav er behandlet med Dansih oil for å beskytte mot fukt og gi en vakker overflate. Platen har hull for Afton/Gryning som passer til Stråla og Skina frittstående servanter og høyt blandebatteri.
Varemerke
Beskrivelse
Benkeplate i matt grå Silestone eller massiv eik. Silestone er et vakkert og motstandsdyktig material av naturlig kvarts. Eikeplaten i helstav er behandlet med Dansih oil for å beskytte mot fukt og gi en vakker overflate. Platen har hull for Afton/Gryning som passer til Stråla og Skina frittstående servanter og høyt blandebatteri.
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Serie | Afton/Gryning |
| Farge | Eik, Matt Grå |
| Bredde | 610, 810, 1010 mm |
| Høyde | 12, 20 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Produkttype | Benkeplate |
| Materiale | Eik, Silestone |