
Bøyle FOSSBADcc 160Krom
87 kr 116 kr
Spar 25 %
Kampanje
Farge: Krom

cc 160
Krom87 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Bøyle med en senteravstand mellom skruehull på 160 mm.
Krom bøyle med en senteravstand mellom skruehull på 160 mm.
Egenskaper
| Varemerke | FOSSBAD |
|---|---|
| Art.Nr. | 50037 |
| Farge | Krom |
| Bredde | 170 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Vekt | 0,157 kg |
| Type | Håndtak |
| EAN-nr | 7070642001935 |


