
Ladestasjon Svedbergstil Høyskap
fra2 010 kr
Velg Bredde
Velg Produkttype
Velg Farge
?
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr

Ladestasjon Svedbergs til Høyskap er en praktisk ladestasjon med to uttak. Et perfekt sted å lade din elektriske tannbørste eller for å føne håret. Siden hyllen er i metall, kan man legge fra seg den varme føneren uten å tenke på brannfare. Denne ladestsjonen finnes i to ulike størrelser for å passe til Svedbergs Høyskap i 35 eller 50 bredde.
Varemerke
Beskrivelse
Ladestasjon Svedbergs til Høyskap er en praktisk ladestasjon med to uttak. Et perfekt sted å lade din elektriske tannbørste eller for å føne håret. Siden hyllen er i metall, kan man legge fra seg den varme føneren uten å tenke på brannfare. Denne ladestsjonen finnes i to ulike størrelser for å passe til Svedbergs Høyskap i 35 eller 50 bredde.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Farge | Brun Ask, Hvit, Hvit Ask, Pur Eik, Sand, Sort Ask |
| Høyde | 143 mm |
| Dybde | 309 mm |
| Strømuttak | Ja |
| Produkttype | Badekar, Ladestasjon |
| Energieffektivitet | G |
| Materiale | Plate |
| Vekt | 1, 2 kg |
| Bredde | 317, 467 mm |



