
Passbit Svedbergstil Veggskap Vask og TørkHvit
820 kr
Farge: Hvit

til Veggskap Vask og Tørk
Hvit 820 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Passbit er et tilbehør som passer til Svedbergs veggskap Vask og Tørk, som alltid leveres med hvite skapstammer. Som tilbehør finnes passbit hvis man ønsker en annen farge på skapet.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 712911 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Produkttype | Passbit |
| RSK-nr | 8759684 |
| EAN-nr | 7323100053930 |
| Nobb | 48873818 |






