
Skapside Svedbergstil Veggskap Vask og TørkBxH: 60x195 cm, Eik
20% på Svedbergs prisliste
2 392 kr
Farge: Eik
Bredde
Høyde

til Veggskap Vask og Tørk
BxH: 60x195 cm, Eik2 392 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Skapside som passer til Svedbergs veggskap Vask og Tørk. Veggskapene leveres alltid med hvite skapstammer, og som tilbehør finnes skapside hvis man ønsker en annen farge på skapets sidestykket.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 712866 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Eik |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 1950 mm |
| Vekt | 9 kg |
| Type | Skapside |
| Dybde | 20 mm |
| Energieffektivitet | G |
| Materiale | Sponplate |
| RSK-nr | 8919046 |
| EAN-nr | 7323100339300 |
| Nobb | 60144158 |











