
Skapside Svedbergstil Veggskap Vask og TørkBxH: 35x70 cm, Sort Ask
1 030 kr
Farge: Sort Ask
Bredde
Høyde

til Veggskap Vask og Tørk
BxH: 35x70 cm, Sort Ask1 030 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Skapside som passer til Svedbergs veggskap Vask og Tørk. Veggskapene leveres alltid med hvite skapstammer, og som tilbehør finnes skapside hvis man ønsker en annen farge på skapets sidestykket.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 712819 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Sort Ask |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Produkttype | Skapside |
| Materiale | Sponplate |
| RSK-nr | 8919059 |
| EAN-nr | 7323100349439 |
| Nobb | 60144164 |







