
Skapside Svedbergstil Veggskap Vask og TørkBxH: 60x122 cm, Pur Ek
20% på Svedbergs prisliste
2 232 kr
Farge: Pur Eik
Bredde
Høyde

til Veggskap Vask og Tørk
BxH: 60x122 cm, Pur Ek2 232 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 349 kr
Beskrivelse
Skapside som passer til Svedbergs veggskap Vask og Tørk. Veggskapene leveres alltid med hvite skapstammer, og som tilbehør finnes skapside hvis man ønsker en annen farge på skapets sidestykket.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 712865 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Pur Eik |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 1220 mm |
| Type | Skapside |
| Materiale | Sponplate |
| Dybde | 20 mm |
| RSK-nr | 8919045 |
| EAN-nr | 7323100339294 |
| Nobb | 60144150 |







