
Skapside Svedbergstil Veggskap Vask og TørkBxH: 35x70 cm, Hvit
820 kr
Farge: Hvit
Bredde
Høyde

til Veggskap Vask og Tørk
BxH: 35x70 cm, Hvit 820 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Skapside som passer til Svedbergs veggskap Vask og Tørk. Veggskapene leveres alltid med hvite skapstammer, og som tilbehør finnes skapside hvis man ønsker en annen farge på skapets sidestykket.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 712811 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Produkttype | Dekkside |
| Energieffektivitet | G |
| Materiale | Mdf |
| RSK-nr | 8901052 |
| EAN-nr | 7323100120915 |







