
Topplate Macro DesignCrownHvit
35% PÅ MACROS PRISLISTE
547 kr 608 kr
Spar 10 %
Kampanje
3h igjen!
Farge: Hvit

Crown
Hvit 547 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Topplate Macro Design som passer til Crown Høyskap 350x350x1600 og Crown Halvskap 350x350x1200. Mål: 350x350x16 mm (BxDxH).
Egenskaper
| Varemerke | Macro Design |
|---|---|
| Art.Nr. | FSHT35V |
| Serie | Crown |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 16 mm |
| Dybde | 350 mm |
| Produkttype | Toppplate |
| Materiale | Fuktresistent tre |
| RSK-nr | 8919003 |
| EAN-nr | 7332512225811 |





