
Dør SvedbergsHøyskap Vask og TørkB: 600 mm, H: 1950 mm, Brun Ask
20% på Svedbergs prisliste
1 992 kr
Farge: Brun Ask
Bredde

Høyskap Vask og Tørk
B: 600 mm, H: 1950 mm, Brun Ask1 992 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr

Vendbar dør til høyskap til serien Vask og Tørk. Hvit stamme er tilgjengelig som tilvalg. Hvis du velger en skapside, får du samme farge på stamme og dør. Suppler høyskapet med smarte tilvalg og tilbehør som for eksempel kleskurv, slangeholder eller vaskeromsinnredning. Velg til håndtak, beslag og støtteben.
Varemerke
Beskrivelse
Vendbar dør til høyskap til serien Vask og Tørk. Hvit stamme er tilgjengelig som tilvalg. Hvis du velger en skapside, får du samme farge på stamme og dør. Suppler høyskapet med smarte tilvalg og tilbehør som for eksempel kleskurv, slangeholder eller vaskeromsinnredning. Velg til håndtak, beslag og støtteben.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72195606-1 |
| Serie | Vask og Tørk |
| Farge | Brun Ask |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 1950 mm |
| Dybde | 16 mm |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 9 kg |
| Type | Høyskap |
| Materiale | Sponplate |
| RSK-nr | 8845026 |
| EAN-nr | 7323100339201 |
| Nobb | 60143388 |







