
Dør SvedbergsVeggskapBredd: 400 mm, Svart Ask
20% på Svedbergs prisliste
1 800 kr
Farge: Sort Ask
Bredde
Beskrivelse
Dør Svedbergs Veggskap er en Dør som passer til Veggskap Svedbergs Stamme. Døren er vendbar noe som lar deg velge mellom venstre eller høyre åpning ved montering.
OBS!Dette er kun en dør, for et komplett produkt må du kjøpe Veggskap Svedbergs Stamme i tillegg!
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 770408-1 |
| Farge | Sort Ask |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Dybde | 15 mm |
| Håndtak | Nei |
| Vekt | 2,5 kg |
| Type | Veggskap |
| Materiale | Sponplate |
| RSK-nr | 8845011 |
| EAN-nr | 7323100349279 |
| Nobb | 60143477 |








