













Høyskap DuravitL-Cube
fra14 399 kr
Velg Hengsling
Beskrivelse
Høyskap Duravit L-Cube er et stilrent høyskap med dør og integrert håndtakskant. Innvendig har skapet fire glasshyller med aluminiumsfester. Skapet er hvitt utvendig med høyglans overflate.
Produktbeskrivelse
Inkluderer 4 glasshyller med alu bæresystem
Dimensjon:B400xH1760xD363 mm
Et viktig kjennetegn ved L-Cube serien er en skyggekant som omgir front og sidene av møbler. Denne visuelle utforming plasserer servant på et høyere nivå - slik at det ser ut som om servant og møbelet ikke berører hverandre.
Rengjøring
For effektiv rengjøring anbefales bruk av en myk og ren klut. Godkjente rengjøringsmidler inkluderer såpevann eller flytende vaskemidler, men det frarådes sterkt å bruke slipemidler.
Inkluderer 4 glasshyller med alu bæresystem
Dimensjon:B400xH1760xD363 mm
Et viktig kjennetegn ved L-Cube serien er en skyggekant som omgir front og sidene av møbler. Denne visuelle utforming plasserer servant på et høyere nivå - slik at det ser ut som om servant og møbelet ikke berører hverandre.
Rengjøring
For effektiv rengjøring anbefales bruk av en myk og ren klut. Godkjente rengjøringsmidler inkluderer såpevann eller flytende vaskemidler, men det frarådes sterkt å bruke slipemidler.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Serie | L-Cube |
| Farge | Hvit Høyblank |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 1760 mm |
| Dybde | 363 mm |
| Overflate | Blank |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Gripekant |
| Stil | Moderne |
| Produkttype | Høyskap |
| Skuff | Nei |
| Materiale | Laminert sponplate |
| Garanti | 5 år |
| Hengsling | Høyre, Venstre |


