



Høyskap HafaGrace Store CompactSvart, B: 400 mm, Med Push-open
5 494 kr6 868 kr
Spar 20 %
Kampanje
15h igjen!
Farge: Antrasitt
Design

Grace Store Compact
Svart, B: 400 mm, Med Push-open5 494 kr
- Tilbake på lager 23.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Høyskap Hafa Grace Store Compact er et grunt høyskap med mykstengende dører som kan monteres på høyre eller venstre side. Inne i skapet er det glasshyller med justerbar høyde og hyllebærere som justerer høyden.
Et grunt høyskap uten håndtak som åpnes med push-to-open. Dørene kan monteres til høyre eller venstre. Inne i skapet finnes glasshyller med justerbar høyde og hyllbærere som kan festes i høyden. Finnes også i en større dybde. Grace høyskap kommer i tre matte farger - hvit, grå og antrasitt.
Vedlikeholdsråd:
For at møbelet skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar vare på det. Våre møbler er laget av materialer med god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som havner på møbelet.
Rengjøring av våre møbler skjer enklest med en fuktig klut med eventuelt litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (slik som skurepulver, hårspray, hårfarge, blekemiddel, hårfjernings- og neglelakkfjernere osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møbelet, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skader.
Unngå skarpe verktøy nær møbelet som kan skade overflaten.
Vedlikeholdsråd:
For at møbelet skal holde seg i god stand lenge, er det viktig at du tar vare på det. Våre møbler er laget av materialer med god fuktbestandighet, men bør likevel ikke utsettes for vann i stor grad. Tørk alltid bort vann som havner på møbelet.
Rengjøring av våre møbler skjer enklest med en fuktig klut med eventuelt litt vanlig miljøvennlig rengjøringsmiddel. Du bør unngå rengjøringsmidler og produkter som inneholder slipemidler, syrer, ammoniakk, aceton eller andre kjemikalier (slik som skurepulver, hårspray, hårfarge, blekemiddel, hårfjernings- og neglelakkfjernere osv.). Skulle noe av det ovennevnte havne på møbelet, bør dette fjernes umiddelbart for å unngå skader.
Unngå skarpe verktøy nær møbelet som kan skade overflaten.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Hafa |
|---|---|
| Art.Nr. | 1390387 |
| Serie | Grace |
| Farge | Antrasitt |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 1550 mm |
| Design | Med Push-open |
| Dybde | 200 mm |
| Belysning | Nei |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Type | Høyskap |
| Skuff | Ja |
| Garanti | 25 år |
| EAN-nr | 7330027145914 |
| Nobb | 60011837 |


