
Høyskap Linn BadMari Smal 30 cm med DørValnøtt
5 140 kr
Farge: Valnøtt

Mari Smal 30 cm med Dør
Valnøtt5 140 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
Mari Smal Høyskap 30 cm ned dør frå Linn Bad.
MARI SMAL har 36,5 cm dybde, noko som gjer at du kan innreie mindre bad utan å gi slepp på følelsen av luksus. FREYA SMAL porselenservant har god plass i kulpen, og god plass til avsetting. MARI SMAL kjem i 60 cm og 80 cm breidde, høgskap 30 cm med dør eller 60 cm med 2 dører eller 3 skuffer. MARI SMAL leveres sjølvsagt med samme farge på skrog som på skuffer
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Linn Bad |
|---|---|
| Art.Nr. | 128803 |
| Serie | Mari Smal |
| Farge | Valnøtt |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 878 mm |
| Dybde | 353 mm |
| Overflate | Matt |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Ja |
| Strømuttak | Nei |
| Stil | Moderne |
| Vekt | 20 kg |
| Type | Høyskap |
| Materiale | Foliert MDF |
| Skuff | Nei |
| Mykstengende | Ja |
| EAN-nr | 7028020012431 |
| Nobb | 60750234 |





