
Høyskap SvedbergsDør VitrineBxH: 350 x 1200 mm, Sort Matt, Klart Glass
20% på Svedbergs prisliste
4 490 kr
Farge: Sort Matt
Bredde
Høyde
Glasstype

Dør Vitrine
BxH: 350 x 1200 mm, Sort Matt, Klart Glass4 490 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-4 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Høyskap Svedbergs Dør Vitrine er en Dør som passer til Svedbergs Høyskap Stamme. Døren leveres med myktlukkende hengsler og kan monteres på høyre eller venstre side.
OBS! Dette er kun en dør, for et komplett produkt må du kjøpe Høyskap Svedbergs Stamme i tillegg. Kan velges som tilvalg!
Øvrig
• Glasshyller som standard i 5 mm herdet sikkerhetsglass.
• Vendbar dør (velg mellom åpning til høyre eller venstre)
• To trehyller og to glasshyller i høyde 160
• To trehyller og en glasshylle i høyde 120.
• Enkel å montere med EasyMount opphengssystem, med en skinne.
• Dempede/ myktstengende hengsler
• Produsert i Sverige.
• 20 års Garanti.
Øvrig
• Glasshyller som standard i 5 mm herdet sikkerhetsglass.
• Vendbar dør (velg mellom åpning til høyre eller venstre)
• To trehyller og to glasshyller i høyde 160
• To trehyller og en glasshylle i høyde 120.
• Enkel å montere med EasyMount opphengssystem, med en skinne.
• Dempede/ myktstengende hengsler
• Produsert i Sverige.
• 20 års Garanti.
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7120354-3 |
| Farge | Sort Matt |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 1200 mm |
| Design | Vendbar |
| Dybde | 16 mm |
| Modell | Ram |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Integrert |
| Type | Høyskap |
| Glasstype | Klart Glass |
| Profil | Sort Matt |
| Materiale | Aluminium |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8865948 |
| EAN-nr | 7323100316639 |
| Nobb | 60010947 |



