
Farge: Eik
Bredde
Høyde
Beskrivelse
Høyskap Svedbergs Dør er en dør som passer til Svedbergs Høyskap Stamme. Døren leveres med myktlukkende hengsler og kan monteres på høyre eller venstre side.
OBS! Dette er kun en dør, for komplett produkt må du kjøpe Høyskap Svedbergs Stamme i tillegg
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Svedbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7160507-1 |
| Farge | Eik |
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 1600 mm |
| Design | Vendbar |
| Dybde | 16 mm |
| Modell | Plan |
| Belysning | Nei |
| Håndtak | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 8 kg |
| Type | Høyskap |
| Energieffektivitet | G |
| Materiale | Sponplate |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8845004 |
| EAN-nr | 7323100338938 |
| Nobb | 60143373 |








