
Høyskap WesterbergsSamla NejdAntrasitt, Dybde: 200 mm, Softclose uten Håndtak
5 404 kr6 358 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge: Antrasitt
Design
Dybde

Samla Nejd
Antrasitt, Dybde: 200 mm, Softclose uten Håndtak5 404 kr
- Tilbake på lager 08.04.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Høyskap med romslige mål og to mykstengende dører som kan monteres hengende til høyre eller venstre. Inne i skapet er det glasshyller med justerbar høyde og hylleholdere som du endrer høyden med. Justerbare opphengsbeslag for enkel montering. Stammen er ferdigmontert. Kompletter med håndtak(Trengs ikke til skapet med Push-Open).
Varemerke
Beskrivelse
Høyskap med romslige mål og to mykstengende dører som kan monteres hengende til høyre eller venstre. Inne i skapet er det glasshyller med justerbar høyde og hylleholdere som du endrer høyden med. Justerbare opphengsbeslag for enkel montering. Stammen er ferdigmontert. Kompletter med håndtak(Trengs ikke til skapet med Push-Open).
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20073146 |
| Serie | Samla |
| Farge | Antrasitt |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 1550 mm |
| Design | Softclose |
| Dybde | 200 mm |
| Overflate | Matt |
| Belysning | Nei |
| Luke | Ja |
| Håndtak | Nei |
| Strømuttak | Nei |
| Vekt | 25 kg |
| Type | Høyskap |
| Materiale | MDF |
| Skuff | Nei |
| RSK-nr | 8939094 |
| EAN-nr | 7333231004251 |

