


Sideskap BathlifeHvit
3 699 kr

Hvit
3 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Praktisk sideskap i hvitt fra Bathlife med stor lagringsplass. Materialet er lakket MDF og skapet har myktlukkende skapdører samt 4 hyller. Sideskapet passer bra til alle Bathlife baderomsmøbler i hvitt. Leveres ferdig montert.
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 505655 |
| Serie | Utrymme |
| Farge | Vit |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 1500 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Overflate | Högblank |
| Belysning | Nej |
| Håndtak | Nej |
| Stil | Modern |
| Vekt | 25 kg |
| Produkttype | Sidoskåp |
