


Diameter
Lengde

Grabba Rett
800 mm 710 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Rett støttehåndtak Grabba i matt rustfritt stål fra Strand Stainless. Rett modell for handikaptilpasning av baderom og toaletter med skjult feste. Robust konstruksjon i rustfritt stål 304 med maks belastning på 100 kg. Velg mellom flere ulike lengder.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Strand Stainless |
|---|---|
| Art.Nr. | STSH-790H |
| Overflate | Matt |
| Diameter | 32 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Farge | Stål |
| Produsentens Art.Nr. | STSH-790H |
| CC-mål | 768 mm |
| Feste | Diameter: 62 mm |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Serie | Grabba |
| Type | Støttehåndtak |
| RSK-nr | 8487479 |
| EAN-nr | 7350025864600 |
