
Badekarbro HaboLobelia
fra 264 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Badekarbro av rustfritt stål. Legges enkelt mellom badekarkantene. Plasser alt du vil ha for hånden og nyt følelsen av et varmt avslappende bad. 680x160x70 mm. 3 års rustbeskyttelsesgaranti.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Bredde | 690 mm |
| Farge | Krom, Sort |
| Dybde | 60 mm |
| Høyde | 160 mm |
| Materiale | Stål |
| Serie | Lobelia |
| Produkttype | Badekarbro |


