








Baderomsstol LHCube
2 099 kr
Beskrivelse
Badkrakk LH Cube er en krakk som passer til LHs badekar. Denne krakken er laget av det samme matte hvite materialet, solid surface, som badekarene fra vårt merke LH.
Egenskaper
| Varemerke | LH |
|---|---|
| Art.Nr. | SAN-YL0203 |
| Overflate | Matt |
| Bredde | 400 mm |
| Farge | Matt Hvit |
| Dybde | 300 mm |
| Høyde | 430 mm |
| Materiale | Solid surface |
| Serie | Cube |
| Produkttype | Pall |
| EAN-nr | 7350113452009 |

