
Hånddusjholder DuravitFast
fra 999 kr
Velg Farge
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Veggmontert hånddusjholder fra Duravit.
Produktinformasjon
- Materiale: Messing
- Høydejusterbar holder for hånddusj: Fast
- Form på dekkplate: Rund
- Form på holder: Konisk
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, eventuelt med såpeløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure, kalkfjernende eller slipende rengjøringsmidler.
- Materiale: Messing
- Høydejusterbar holder for hånddusj: Fast
- Form på dekkplate: Rund
- Form på holder: Konisk
Rengjøring
Overflaten tørkes av med en myk klut og lunkent vann, eventuelt med såpeløsning. Overflaten tåler ikke basiske, sure, kalkfjernende eller slipende rengjøringsmidler.
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Bredde | 55 mm |
| Farge | Krom Høyblank, Sort Matt |
| Dybde | 102 mm |
| Høyde | 55 mm |
| Materiale | Messing |
| Produkttype | Hånddusjholder |
| Garanti | 5 år |
| Vekt | 0,3 kg |


