


Dusjhylle BathlifeSkylaSort
2 599 kr
Farge: Svart

Skyla
Sort2 599 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr

Bathlife Skyla er en dusjhylle for alle dine sjampo og dusjsåpeflasker. Med denne hyllen tryller du bort flaskene fra gulvet samtidig som du får en flottere dusj. Skyla dusjhylle har 5 hyller som du kan justere i høyden. Dusjhyllen monteres mellom baderommets vegg og dusjveggen eller dusjdøren.
Varemerke
Beskrivelse
Bathlife Skyla er en dusjhylle for alle dine sjampo og dusjsåpeflasker. Med denne hyllen tryller du bort flaskene fra gulvet samtidig som du får en flottere dusj. Skyla dusjhylle har 5 hyller som du kan justere i høyden. Dusjhyllen monteres mellom baderommets vegg og dusjveggen eller dusjdøren.
Produktet er utviklet i Sverige av Bathlife, med mål om å levere et prisriktig kvalitetsprodukt du kan stole på og ha glede av i lang tid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40960481 |
| Farge | Svart |
| Bredde | 100 mm |
| Design | Vändbar |
| Montering | För vägg |
| Dybde | 100 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Vekt | 4,5 kg |
| Hengsling | Vändbar |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Skyla |
| Produkttype | Duschhylla |
| EAN-nr | 7330027173283 |

